تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:06 ق.ظ

در این مطلب قصد داریم درباره ی ویژگی های دیگر دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 512 مواردی را بیان کنیم. این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای یکی از بهترین انواع هدها می باشد که قابلیت های مختلفی را دارد. اما در این مطلب قصد داریم به ادامه ی بررسی قابلیت های این دستگاه بنر نیز بپردازیم.

دستگاه چاپ بنر

همان طور که قبلا ذکر کردیم دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 512 دارای یک سیستم تمیز کن خودکار می باشد که می توانید به وسیله ی آن هد دستگاه را تمیز نمائید. یکی از مواردی که می توان از این سیستم استفاده ی بسیار بهینه کرد زمانی می باشد که شما به مدت چند روز دستگاه چاپ بنر خود را متوقف کرده اید و دوباره قصد دارید از آن استفاده نمائید بنابراین بایستی به طور کامل هد دستگاه بنر خود را تمیز نمائید و جوهر آن را تخلیه نمائید و آنگاه دوباره از آن استفاده نمائید.

دستگاه چاپ بنر کونیکا مجهز به یک سیستم گرمادهی خاص می باشد که می توان دمای آن را تا 60 درجه نیز تنظیم نمائید. این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای 2 سیستم گرمایی می باشد و یک هیتر جلو که به وسیله ی آن می توانید جوهر را با گرمادهی بر روی بنر به چاپ برسانید.

ویژگی های نرم افزاری این مدل از دستگاه بنر بسیار زیاد می باشد به همین دلیل می توان گفت این مدل از دستگاه چاپ بنر از لحاظ نرم افزاری بسیاری پیشرفته می باشد و قابلیت های خوبی دارد. از همین روی قصد داریم در این مطلب چندین مورد از ویژگی های نرم افزاری این دستگاه را بیان کنیم.

توسط نرم افزار شما قادر خواهید بود تا ولتاژ سر هد را به راحتی تنظیم نمائید. همچنین این قابلیت را دارید تا سرعت دستگاه چاپ بنر را توسط نرم افزار تغییر دهید. همچنین امکان تست سرعت هد  توسط نرم افزار این مدل از دستگاه چاپ بنر برای شما امکان پذیر خواهد بود.

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه چاپ بنر آن است که می توانید به راحتی توسط آن کار عیب یابی دستگاه را به صورت اتوماتیک انجام دهید و همچنین کاربر می تواند به راحتی با آن کار کند.

خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی یکی از راه حل های بسیار اقتصادی می باشد که می توانید با این راه حل دستگاه مورد نظر خود را با قیمتی به صرفه و همچنین به صورت اقساطی نیز خریداری نمائید.