تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:51 ق.ظ

همان طور که ذکر کردیم maintop یکی از نرم افزارهای معروف و بسیار پرکاربردی می باشد که می توان از آن در خصوص تغییرات فایل و تنظیمات مربوط به دستورات چاپی نیز استفاده کرد. بنابراین در این مطلب قصد داریم درباره ی ویژگی های مختلف نرم افزار دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 256 نیز موارد مختلفی را ذکر نمائیم.

دستگاه چاپ بنر

یکی از ویژگی های بسیار مهم این نرم افزار آن است که شما می توانید به وسیله ی آن در عملیات چاپ میزان سرعت را نیز تعیین نمائید بنابراین امکان تغییر سرعت برای چاپ در این نرم افزار نیز امکان پذیر می باشد.

همچنین در مواردی که دستگاه چاپ بنر به مدت زیادی بلا استفاده بوده است و یا متوقف شده است، کاربر برای شروع دوباره ی کار با دستگاه بنر این نیاز را خواهد داشت تا هد دستگاه چاپ را تست نماید در صورتی که بدون انجام عملیات تست هد دستگاه بنر خود را به راه بیاندازید امکان خرابی دستگاه چاپ بنر وجود خواهد داشت بنابراین باید حتما عملیات تست هد نیز قبل از شروع چاپ انجام شود که این کار با استفاده از نرم افزار مربوط نیز انجام خواهد شد.

همچنین شما نیز می توانید با استفاده از نرم افزار این مدل از دستگاه چاپ بنر عملیات عیب یابی اتوماتیک را به راحتی انجام دهید. در صورتی که اپراتوری که با این نرم افزار کار می کند آشنایی کافی با آن داشته باشد خواهد توانست عیب یابی را به خوبی انجام دهد.

نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار خوبی می باشد به گونه ای که اپراتور می تواند به سهولت با آن کار کند.

امکان قرار دادن کالربار در کنار چک از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد.

همچنین شما نیز می توانید تعداد چاپ را در این نرم افزار بر حسب نیاز خود تعیین نمائید.

هد این دستگاه چاپ بنر با توجه به عملکرد و کارایی که دارد می تواند به راحتی با هد سیکو نیز رقابت داشته باشد.

خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی و با قیمت بسیار پایین این مدل از هد برای شما مشتریان گرامی نیز امکان پذیر خواهد بود.