تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 7:10 ق.ظ

این روزها شاید دغدغه ی بسیاری از چاپخانه دارانی که به تازگی وارد این حیطه و کسب و کار شده اند و یا قصد تعویض دستگاه چاپ بنر خود را دارند این باشد که چگونه می توانند بهترین مدل از دستگاه چاپ بنر را برای خود یافت کنند و یا مناسب ترین نوع از دستگاه بنر برای آن ها کدام مدل می باشد؟

دستگاه چاپ بنر

بنابراین در این رابطه قصد داریم درباره ی مدلی از دستگاه چاپ بنر صحبت کنیم که هم دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد و هم کارایی بسیار مفیدی دارد.

یکی از مدل های بسیار خوب دستگاه چاپ بنر، دستگاه بنر زار می باشد که در مطلب قبل چندین مورد از ویژگی ها و خصوصیت آن را ذکر کردیم و در این مطلب قصد داریم در ادامه چندین مورد دیگر از ویژگی های این دستگاه را ذکر نمائیم.

یکی از ویژگی های جالب دستگاه چاپ بنر زار در آن است که می توان سرعت آن را با توجه به نیاز چاپی خود و با توجه به نوع بنر مورد استفاده ی خود نیز تغییر دهید و همچنین به وسیله ی نرم افزار آن می توان به راحتی عملیات عیب یابی دستگاه چاپ بنر را به صورت اتوماتیک انجام داد.

همچنین شما می توانید با توجه به تعداد چاپی که در نظر دارید در دستگاه چاپ بنر زار این تعداد را خودتان تعیین کنید و به همین دلیل امکان تکرار چاپ یکی از ویژگی های بسیار خوب این دستگاه بنر می باشد.

همچنین می توان این مدل از دستگاه چاپ بنر را با ابعاد و عرض های مختلفی نیز تهیه نمود که در محیط های مختلف کاری نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

همچنین میزان دما و رطوبت و دیگر ویژگی های مختلف دیگر دستگاه بنر در مدل های مختلف هر دستگاه چاپ بنر متفاوت می باشد.

قبلیت های دستگاه چاپ بنر Xaar

این دستگاه بنر دارای یک سیستم مجهزی می باشد که می توان به صورت خودکار چروک بنر را بگیرد و این سیستم یک سیستم پیش گرم نیز می باشد و همچنین مجهز به یک پمپ مرکب بزرگ نیز می باشد که می تواند عملیات جوهر رسانی به هد را به خوبی انجام دهد.

خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی مدل زار نیز یکی دیگر از امکانات و ویژگی هایی می باشد که گروه بازرگانی پارسا آن را در اختیار مشتریان محترم قرار داده است.