تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 2:07 ق.ظ

در مطلب قبلی راجع به ویژگی های دستگاه چاپ بنر زار مواردی را بیان کردیم و دانستیم سرعت این مدل از دستگاه بنر با توجه به تعداد هدهای آن نیز قابل قابل تغییر می باشد و هرچه تعاد هدهای آن نیز بیشتر گردد، سرعت دستگاه چاپ بنر زار نیز رو به افزایش خواهد رفت.

دستگاه چاپ بنر

همچنین ذکر کردیم جوهری که این دستگاه چاپ بنر پشتیبانی می کند از نوع سالونت می باشد و دارای یک سیستم مرکب رسانی خودکار نیز می باشد.

همان طور از نام این دستگاه بنر پیداست، هدی که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد مدل Xaar 128 می باشد و کارایی بسیار خوب و کیفیت بسیار خوبی را نیز دارد.

همچنین نرم افزاری که برای این دستگاه چاپ بنر استفاده می گردد مانند دیگر دستگاه های بنر، نرم افزار RIP می باشد که کار با آن برای بسیاری از اپراتورهای دستگاه بنر راحت می باشد.

همچنین این دستگاه چاپ بنر دارای یک سیستم تمیز کن هد خودکار نیز می باشد که به طور خودکار و حرفه ای نیز می توان به وسیله ی آن هد دستگاه بنر را تمیز نمود. همچنین سیستم خشک کن آن به این دلیل نیز مورد استفاده قرار می گیرد تا با باد خشک نیز بنر را بلافاصله پس از چاپ خشک کند.

موردی که در اینجا وجود دارد آن است که این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای ویژگی های نرم افزاری بسیاری نیز می باشد و همچنین می توان سرعت چاپ در این دستگاه را به راحتی تغییر داد. و نکته ی دیگری که در این خصوص وجود دارد آن است که می توان سرعت هدها را بدینوسیله تست نمودو کار عیب یابی اتوماتیک را می توان به وسیله ی این دستگاه بنر انجام داد.

در واقع دستگاه چاپ بنر زار یک دستگاه پیشرفته و بسیار کاربردی می باشد که  اپراتور این قابلیت را خواهد داشت که به راحتی با آن کار کند.

یکی از قابلیت های بسیار خوب این دستگاه چاپ بنر آن است که استهلاک آن نیز پایین می باشد.

از دیگر قابلیت های بسیار کاربردی این دستگاه بنر آن است که برای هر رنگ نیز سیستمی به کار برده شده است که مجهز به پرژ مجزا می باشد.