تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:18 ق.ظ

در مطلب قبلی چندین مورد از مشخصات فنی دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 1024 را ذکر کردیم و دانستیم که این دستگاه بنر یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدل های دستگاه چاپ بنر می باشد. جوهری که برای این دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد از نوع سالوت می باشد.

دستگاه چاپ بنر

همچنین سیستم مرکب رسانی که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر استفاده میگردد از نوع سیستم مرکب رسانی خودکار می باشد که دارای سیستمی بسیار پیشرفته و تکنولوژی حرفه ای می باشد. غلظت مرکب آن نیز مناسب می باشد و به همین منظور می تواند عملیات چاپ جوهر بر روی بنر را با کیفیت بسیار بالایی انجام دهد.

حال در این مطلب قصد داریم درباره ی ادامه ی مدیاهایی که برای این دستگاه بنر نیز سازگار می باشد مواردی را بیان کنیم. مدیاهایی که سازگار با دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 1024 می باشد به نام های فلکس، بنر، مش، استیکر، ونیل می باشد که امروزه کاربردهای بسیار زیادی دارند.

همچنین تعداد نازل های این دستگاه چاپ بنر 1024 می باشد و می توان آن را در انواع مختلفی از تعداد هدهای 4 تایی و 8 تایی نیز تهیه نمود.

نرم افزار rip که یکی از معروف ترین نرم افزارهایی می باشد که برای انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر استفاده می گردد برای این مدل از دستگاه بنر نیز نرم افزار Maintop می باشد. این دستگاه چاپ بنر مجهز به درگاه usb می باشد که می توان اطلاعات را از طریق آن نیز انتقال نمود. همچنین دارای یک سیستم تمیزکن هد حرفه ای می باشد که برای کسانی که می خواهند دستگاه چاپ بنر خود را به مدت چند روز تعطیل و متوقف کنند و برای تمیز نمودن هدها نیاز به چنین سیستمی خواهند داشت.

سیستم گرمادهی یکی از پرکاربرد ترین و قطعات مهم در خصوص دستگاه چاپ بنر می باشد که در حین چاپ نیز بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه چاپ بنر دارای یک سیستم گرمادهی هوشمند از قسمت پیشین دستگاه، میانی و انتهایی آن نیز می باشد که می تواند جوهر را روی بنر خشک کند.