تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 2:28 ق.ظ

پرینترهای دستگاه چاپ سابلیمیشن را بیشتر بشناسیم:پرینتر سابلمیمیشن

در این روزها به دلیل وجود بیماری کرونا و متاسفانه از رونق افتادن بسیاری از کسب و کارها بیشتر مردم رو به اشتغال زایی در منزل آوردند که بتوانند امورات اقتصادی خود را از این راه بگذرانند یکی از کارهایی که افراد برای جلو بردن و برآورده کردن خواسته های اقتصادی خود و خانواده هایشان به ان رو آوردند چاپ سابلیمیشن و چاپ روی پارچه و یا متریالهای متفاوت است.در مقالات قبلی توضیحات کامل و جامعی در مورد این مدل چاپ و ملزومات آن داده شد و اینکه چگونه و از چه روشی باید به یک چاپ خوب و با کیفیت رسید ولی چون مدت طولانی برای شما مقاله نگذاشتیم تصمیم داریم به صورت مختصر توضیحاتی در این رابطه برای شما بدهیم تا هم یاداوری باشد و هم انگیزه ای برای شروع کاری دوباره
ملزومات چاپ سابلیمیشن
همانطور که می دانید برای چاپ سابلیمیشن بر روی تیشرت و یا هرچیز دیگری شما احتیاج به جوهر مخصوص سابلیمیشن کاغذ مخصوص سابلیمیشن و دستگاه سابلمیشن می باشد. ولی در اینجا ما میخواهیم در مورد پرینترهای دستگاه سابلیمیشن برای شما توضیحاتی را بدهیم.
انواع پرینترهای چاپ سابلیمیشن
برای دستگاههای چاپ سابلیمیشن چندین نوع پرینتربرای سهولت کار افرادی که قصد فعالیت در این کسب و کار را دارند وجود دارد.
پرینتر های سایز A4 که با نام پرینترهای L805 و L800شناخته شده می باشند . برند این پرینتر epson است که از برنده های مورد تایید در این صنف است.
پرینترهای سایز A3 که با نام پرینترهای L1800 شناخته شده است برند این پرینتر هم همان epson  می باشد.
پرینترهای T50 پرینترهایی هستند که حداکثر سایزی که چاپ می کنند سایز A4 است که البته قابلیت چاپ روی CD را هم دارند.
 پرینترهای 1430 از دیگر پرینترهایی هستند که سایز A3 را چاپ می کند ولی فرق آن با L1800 در چیست؟؟ دراین است که این پرینتر به وای فای وصل می شود و قابلیت چاپ روی CD  و البته DVD را هم دارد.
و در آخر پرینترهای در سایز بزرگ را به شما معرفی می کنیم که با نام FD1900 شناخته شده است