تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 5, 2023 4:59 ب.ظ

توسط دستگاه چاپ بنر قادر خواهید بود که موارد مختلفی را به چاپ رسانید، از جمله مهم‌ترین آن‌ها شامل کاغذهای دیواری، بنر و غیره می‌شود.

کاغذ دیواری از بهترین ابزارها برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی منزل شما می باشد. طرح و نقش کاغذهای دیواری بسیار متنوع است و همچنین در صورت لکه‌دار و یا کثیف شدن، هیچ جای نگرانی نمی‌باشد، زیرا کاغذهای دیواری قابلیت شستشو و نظافت را دارند.

دستگاه چاپ بنر

عرض کاغذ دیواری

با توجه به اینکه عرض کاغذ دیواری کم می‌باشد و همچنین یک دیوار کامل از تعداد زیادی تایل تشکیل شده است پس دستگاه چاپ بنر روی کاغذ دیواری باید دقیق باشد زیرا دقت کافی داشتن برای طول چاپ در این کار امری بسیار مهم و حیاتی است. عرض کاغذ دیواری‌هایی که قابل چاپ هستند، حداکثر یک متر می‌باشد بنابراین اگر عرض دیوار 3 متر است شما باید حداقل 3 طرح را به عرض یک متر در کنار یکدیگر قرار دهید تا عرض سه متر دیوار شما را پوشش دهد.

نکات مهم هنگام تولید کاغذ دیواری

در هنگام تولید کاغذ دیواری باید به کیفیت دستگاه چاپ بنر و کیفیت جوهر توجه ویژه‌ای شود. زیرا در صورت استفاده از جوهر نامناسب، به هد دستگاه آسیب می‌رساند و کیفیت چاپ نامطلوبی را شاهد خواهید بود و همچنین هد دستگاه به مرور زمان آسیب می‌بیند و خراب می‌شود. بنابراین باید از جوهر بدون بو و بدون عوارض برای انسان استفاده نماییم و محصولی با کیفیتی را ارائه دهیم.

دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

این دستگاه انواع طرح‌های سه بعدی را روی انواع کاغذ دیواری‌های کاغذی یا پی وی سی و یا بافت دار به چاپ می‌رساند. طرح سه بعدی از نظر ظاهری نسبت به طرح‌های معمولی متفاوت می‌باشند و با ایجاد خطای دید، فضایی سه بعدی را ایجاد می‌کند.

دستگاه چاپ کاغذ دیواری برجسته

از دستگاه اکوسالونت به منظور چاپ برجسته روی متریال کاغذ دیواری نمی‌توان استفاده نمود. چاپ برجسته را باید توسط سیستم چاپ یووی انجام داد . دستگاه یووی رول به رول با چاپ رنگ سفید و  سایر رنگ‌ها، ضخامت کمی را ایجاد می‌کند که باعث ایجاد خطای دید و برجسته نمایان شدن کاغذ دیواری می‌گردد.