تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 12:29 ق.ظ

در مطلب قبل ذکر کردیم هر دستگاه چاپ بنری در بازار دارای ویژگی ها و امکانات مختلفی می باشد که مناسب برای چاپ بنرهای مختلف می باشد و در مطلب قبلی چندین مورد از این ویژگی های مهم را ذکر کردیم.

دستگاه چاپ بنر

یکی از این ویژگی ها آن بود که دارای پارکینگ هد باشد، در واقع داشتن پارکینگ هد برای دستگاه بنر یکی از ملزومات آن می باشد. 

همچنین هر دستگاه بنری بایستی دارای نرم افزاری با رابط کاربری آسان باشد تا کاربران بتوانند با آن به راحتی کار کنند و عملیات پردازش و طراحی قبل از چاپ را به وسیله ی آن انجام دهند.

یکی دیگر از قطعات مهم و مورد نیاز برای دستگاه چاپ بنر هیتر عقب می باشد که دستگاه چاپ بنر حتما باید به آن مجهز باشد. این قطعه برای آن می باشد، در صورتی که بنر دچار چروک شد که این اتفاق در اغلب مواقع زمانی اتفاق می افتد که دستگاه بدون مدیا باشد، چروک آن را از بین خواهد برد.

بهترین دستگاه چاپ بنر، دستگاهی می باشد که دارای بدنه ی صنعتی و سنگین باشد. این مزیت موجب خواهد شد تا دستگاه چاپ بنر در حین کارکرد و در هنگام عملیات چاپ دچار لرزش نشود که این مهم ترین خصوصیت از این دستگاه می باشد.

البته لرزش در بعضی مواقع در صورتی اتفاق خواهد افتاد که سرعت دستگاه چاپ بنر بالا باشد، اما برای جلوگیری از این عامل بهتر است دستگاهی را خریداری نمائید که دارای بدنه ی صنعتی و سنگین باشد.

هر دستگاه چاپ بنری امکان دارد بر اثر اتفاق و یا کارکرد زیاد دچار مشکل و عیبی گردد بنابراین کسی که با دستگاه کار می کند در واقع باید بتواند به راحتی مشکل آن را تشخیص دهد و آن را حل کند برای حل این مشکل هر دستگاه چاپ بنر بایستی دارای عیب یاب اتوماتیک باشد تا بتوان به وسیله ی آن خطاهای موجود در دستگاه را شناسایی کرد.

سنسور رول باز کن یکی دیگر از قطعات مهم برای دستگاه چاپ بنر می باشد تا در صورتی که کار چاپ دستگاه در حال انجام می باشد بنر به صورت مرتب از دستگاه خارج گردد.

قیمت دستگاه چاپ بنر ارائه داده شده توسط شرکت بازرگانی پارسا کاملا مناسب و مقرون به صرفه می باشد و همچنین قطعات آن به راحتی تعمیر و تعویض خواهند شد.