تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 2:06 ب.ظ

دستگاه چاپ بنر با وجود کارایی مفیدی که دارد اما نمی توان با آن مانند دیگر دستگاه های چاپ رفتار نمود. در واقع این دستگاه پرینتر ساده نمی باشد که بتوانید بدون تنظیمات انجام شده و برنامه ی از پیش ساخته ای آن را انجام دهید.

 کسی می تواند با دستگاه چاپ بنر به خوبی کار کند که تجربه ی کار با آن را از قبل نیز داشته باشد و بسیاری از اپراتورها و تکنسین های شاغل برای کار با ماشین پرینت بنرتجاربی را نیز از قبل داشته اند و می توانند در شرایط بسیار متفاوت بهترین کارکرد را از ماشین چاپ بنر به دست بیاورند. کسی که برای کار با دستگاه های بنر تجربه ی کافی را نداشته باشد خیلی زود با مشکل مواجه خواهد شد و این امر موجب خواهد شد، مشکلات بسیاری بر سر راه تکنسین قرار بگیرد. به همین دلیل این توصیه به چاپخانه ها می شود که کسی را برای کار با دستگاه های چاپ بنر استخدام کنند که تجربه ی کافی و لازم کار با دستگاه را داشته باشد.

نکات بسیار زیادی برای کار با اینگونه دستگاه های چاپ وجود دارد که بایستی آن را در هنگام کار رعایت کنید.

اولین نکته ی بسیار مهمی که وجود دارد مراقبت و نگهداری لازم از دستگاه چاپ بنر می باشد. در صورتی که یک اپراتور نتواند با صرف هزینه ی سنگینی که برای خرید دستگاه بنر کرده است از دستگاه مراقبت کند آنگاه دستگاه چاپ بنر مورد استفاده ی او به زودی خراب خواهد شد. استفاده از دستگاه چاپ بنر بسیار ساده می باشد اما مسئله آن است که مراقبت از آن کار پیچیده ای می باشد. این که یک اپراتور بتواند به طور مستمر توجه لازم را به دستگاه داشته باشد و یا از آن مراقبت کند کار بسیار دشواری می باشد که متاسفانه اکثریت از آن غافل می باشند. اولین شرط حرفه ای بودن یک اپراتور ماشین چاپ در هنگام کار، مراقبت از آن می باشد.

همچنین در صورتی که در هنگام کار با دستگاه چاپ دقت کافی را به خرج دهید آنگاه عمر دستگاه را بالا خواهید برد. ثابت ماندن کیفیت دستگاه چاپ بنر در صورتی امکان پذیر است که بتوانید دقت کافی را در هنگام کار با دستگاه بنر داشته باشید.

مراقبت از دستگاه چاپ بنر جنبه های بسیار متفاوتی دارد که بایستی به آن توجه گردد.