تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 1:27 ب.ظ

ستگاه چاپ بنر زار 128 nt jet

مشخصات فنی:
مدل NTjet
هد : 8هد زار 128 
عرض مفید چا پ : 3/20 
عرض کل دستگاه : 4/45 
وضعیت هد : 80 تا 90 درصد 
وضعیت بدنه : بدون خط و خش 
سیستم گرمایش : هیتر قابل تنظیم 
سیستم خنک کننده : یک ردیف فن 13تایی خنک کننده
سیستم کلین هد : پرچ برقی تک تک 
کابل اتصال به کامپیوتر : فیبر نوری 
نرم افزار چاپ: مین تاپ و لوتوس 
کرییج برد : مای جت 
میزان ساپورت هد : 16 عدد 
سرعت چاپ : 20 متر با دو pass
سیستم مکش قوی جهت جلوگیری از چروک شدن مدیا 
خدمات پس از فروش در سراسر ایران 
قیمت : 29 میلیون  
……..
بررسی هد زار 128 
هد زار 128 به دلیل عمر طولانی بعد از مدتی کیفیت چاپ را بصورت چشمگیری از دست میدهد، اما اگر شما جزو کسانی هستید که علاقه به نگهداشتن این هد دارین تا سود اقتصادی برایتان داشته باشد، باید بدانید که از جوهر بی نقص استفاده کنید و شرایط نگهداری را برایش بصورت عالی فراهم کنید تا سالها برایتان چاپ بزند. از مزایای این هد سازگاری با دنیای جوهر و مرکب می باشد و البته مبلغ پایین آن.
درباره ی هد زار بدانیم : 
تولید کننده ی هد زار کشور انگلستان است. این هد یکی از هدهایی است که قدمت کمی ندارد و حدودا از دهه ی هفتاد وارد بازار ایران شد، که دقیقا با رونق بازار فروشندگان 
دستگاه چاپ بنر مصادف شد. در آن زمان هد زار خیلی طرفدار داشت هم به دلیل کارایی خوب و هم قیمت نسبتا مناسب نسبت به هدهای دیگر طبیعی بود که خریداران بیشتر دنبال هد زار باشند و این تقاضا حدودا تا 10 سال به طول انجامید و هد زار همچنان پیشرو بود تا زمانیکه هدهایی مانند سیکو و کونیکا به بازار آمد و این رکورد شکسته شد.
انواع هد زار 128:
هد زار 128 شامل پشت آبی، پشت طوسی یا خاکستری روشن، بنفش، خاکستری تیره میباشد. پشت هر هد زار یک عایق پلاستیکی وجود دارد که به رنگهای طوسی، آبی، بنفش و خاکستری تیره است که نشان دهنده ی نوع هد است.