تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 12:22 ب.ظ

دستگاه چاپ اکو سالونت با قابلیت چاپ روب بنر ، فلکس ،استیکر،پارچه ، کاغذ دیواری ، وینیل ، مش و…. با عرض چاپ 2.50 با هد اپسون dx5 ….

 

دستگاه چاپ اکو سالونت

 

 

 

 

 

 

 

مدل دستگاه چاپ اکو سالونت 
عرض 2.50
بدنه  صنعتی 
هد  تک هد اپسون dx5
سیستم رول رول بازکن و رول جمع کن اتوماتیک
خنک کننده  دو ردیف فن 13 تایی 
هیتر  هیتر جلو و عقب جهت جلوگیری از چروک شدن مدیا
چشمی  مجهز به چشمی جهت حرکت اتوماتیک مدیا برای چاپ 
مدیای قابل چاپ ینر ، فلکس ، استیکر ، مش ، کاغذ دیواری ، پارچه و … 
خدمات  در سراسر ایران 

 

قیمت : تماس بگیرید   

 

{tab توضیحات}

دستگاه چاپ اکو سالونت یعنی دستگاهی بدون بو و بدون مایعی بنام سالونت البته تنها تفاوت دستگاه اکو سالونت و دستگاه چاپ بنر سالونت این نیست ، در دستگاه چاپ اکو سالونت میتوانید چاپ روی کاغذ دیواری و پارچه و … را انجام دهید زیرا در دستگاه اکو سالونت چاپ بسیار با کیفیت خواهد بود و بیشتر میتوان آن را با دستگاه پلاتر یا (ایندور) مقایسه کرد ولی در دستگاه چاپ بنر سالونت یا ( اوت دور outdoor) چاپ نمیتواند با چنین کیفیتی و بر روی چنین مدیاهایی چاپ برند . خروجی چاپ در دستگاه اکو بسیار بالاتر از دستگاه بنر است زیرا مواد مصرفی مانند رنگ و مدیای چاپ بالاتر از دستگاه بنر است بنابراین به صرفه نمی باشد تا با دستگاه اکو سالونت بخواهیم کار دستگاه چاپ بنر را انجام دهیم .امروزه دستگاه چاپ اکو سالونت بسیار طرفدار دارد زیرا این امکان را دارد تا چاپ روی سطح ها و مدیاهای گوناگونی را انجام دهد و دستگاهی بسیار مناسب برای کار تبلیغاتی می باشد همچنین به علت نداشتن بو میتواند بسیار کمک کننده برای جاهای کوچک و دفاتر نیز باشد .

{/tabs}

دستگاه چاپ اکو سالونت