تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 12:24 ق.ظ

(کد104) دستگاه چاپ بنر بلو پرینت
مشخصات فنی
مدل» بلو پرینت 
هد » 4 هد کونیکا 512 
بدنه » صنعتی 
وضعیت هد » صد در صد 
سرعت چاپ » 50 متر مربع در ساعت 
فن » دو ردیف فن خنک کننده 
هیتر » دارای 3 هیتر جلو،عقب،وسط
ویژگی دستگاه: 
سنسور هوشمند تشخیص سفیدی مدیا 
اتو کلین هد در حین چاپ 
قابل ارتقاء تا هشت هد 
موتور درایو ژاپنی 
دارای تنظیم دمای هیتر
تنظیم دمای هد متناسب با محیط
نشان دادن میزان دمای محیط
قابلیت چاپ waveجهت جلوگیری از نازل گرفتگی
خدمات پس از فروش در سراسر ایران تا 5سال 
 
دلیل اینکه روی کارهای چاپ شده خط وجود دارد چیست :
به چند دلیل امکان دارد رود کارهایی که چاپ میشود خطوط نازکی بیفتد یکی از آنها استفاده نکردن از مرکبهای مرغوب برای بالا بردن سود کار میباشد که متاسفانه خیلی از مراکز چاپ اینکاررا میکنند که جدا ازارائه ی خدمات نامناسب به مشتری لطمه ی بزرگی به دستگاه خودشان میزنند دلیل دیگر درست کار نکردن سیستم هوای دستکاه و رول بازکن می تواند باشد، دلیل دیگر ضعیف شدن موتور مدیا و در آخر میتوان گفت لاغر شدن پیج رولها.
 
برای سرویس و نگهداری از چاپ بنر باید چه کنیم : 
در زمانیکه چاپ بنر و فلکسی خاموش است اقداماتی که باید مد نظر داشته باشیم این است که باید هد را کپ کنید یعنی در زیر هدها سالونت بگدارید. اگرزمان خاموش بودن دستگاه طولانی شد یعنی بیشتر از 24 ساعت حتما باید هدها و پمپ را با سالونت بشویید تا از خشک شدن رنگ برروی آنها جلوگیری کرده باشید. 
خطای فیبر نوری چیست :
زمانیکه دستگاه چاپ بنر یا فلکس این پیغام را میدهد نشان دهنده ی آن است که کرییج برد خراب شده و حتما باید کابلهای نوری را امتحان اکنید ممکن است مشکلی که ایجاد شده از برق ورودی کرییج باشد که اصلا هیچ جای نگرانی ندارد چون میتوانید با تعویض آن مشکل را به راحتی برطرف کنید.