تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 12:59 ب.ظ

دستگاه چاپ بنر

 

مشخصات فنی :

  1. بدنه : صنعتی 
  2. هد : 4 هد کونیکا 512 
  3. سرعت چاپ : 35 الی 70 متر در ساعت 
  4. وضعیت هد : صد در صد بدون نازل گرفتگی 
  5. وضعیت بدنه : صد در صد سالم 
  6. سیستم خنک کننده : 2 ردیف فن خنک کننده 
  7. سیستم خشک کننده : هیتر قابل تنظیم سراسری جلو و عقب 
  8. رول بازکن و رول جمع کنم اتوماتیک 

 

امکانات جدید  : 

دستگاه چاپ بنر اقساطیتنظیم دمای هد 

تنظیم ولتاژ هد 

تنظیم دمای هیتر بصورت دستی و خودکار 

سنسور تشخیص سفیدی مدیا 

امکان اتصال اینفرارد 

قابلتی نصب مانیتور ال سی دی 

قابلیت چاپ wave جهت جلوگیری از نازل گرفتی 

 

 

 

 

در شرکت بازرگانی پارسا تمامی دستگاهها دارای 

نصب و راه اندازی در سراسر ایران 

6 ماه گارانتی تعمیر 

خدمات پس از فروش در سراسر ایران 

ارسال رایگان به سراسر کشور 

نصب و آموزش در سراسر کشور رایگان

 

قیمت : تماس بگیرید   

 

 

دستکاه چاپ بنر و فلکس زیر یکی از بهترین دستگاههای حال حاضر در بازار است . هد کونیکا 512 نیز یکی از بهترین هد های موجود است که کم ترین دردسر را برای اپراتور ایجاد میکند .دستگاه چاپ بنر با هد کونیکا 512 صد در صد بدون نازل گرفتگی با بدنه سنگین و صنعتی آماده تحویل میباشد . برای خرید دستگاه چاپ بنر مطمئن حتما به هد دستگاه و بدنه دستگاه توجه داشته باشید.

 

نقش اپراتور : 

کارکرد دستگاه چاپ بنر بسیار بستگی به نگهداری و نحوه کارکرد با دستگاه دارد بطوریکه یک اپراتور حرفه ای میتواند از دستگاه معمولی چاپی در بیارد که اپراتوری ضعیف از بهترین دستگاه نمی تواند.چون در اپارتوری چاپ 50 درصد به دستگاه و سیستم چاپ دستگاه مربوطه و 50 درصد مابقی به آزمون و خطا و تجربه منحصر با اون دستگاست که میتواند چاپ و کیفیت عالی با کمترین استفاده از رنگ و ولتاژ بدست آورد.هر دستگاهی دارای یک ریزه کاری هایی است که فقط آنرا با تجره و آزمون و خطا میتوان فراگرفت و چیزی نیست که بتوان روز اول آموزش داد اپراتور باید با حوصله و صد البته که کار چاپ نیاز به عشق و علاقه خاصی دارد که تا اون نباشد چاپچی نتیجه چندان موفقی نخواهد گرفت .

 

 جوهر یا رنگ : 

مهمترین توصیه ما به شما اینست که در هرزمان و هر دستگاهی که استفاده میکنید از جوهر مرغوب و مناسب با هد و دستگاه خودتون استفاده کنید زیرا اولین موردی که چاپ و هد دستگاه رو از بین میبرد رنگ است . اتفاقاتی که در این موارد میفتد میتواند غلظت رنگ و همخوانی نداشتن اون با هد باشد . میتواند فاسد شدن رنگ باشد که تا داخل دستگاه نرود تشخیص آن غیر ممکن است فقط تنها راه تشخیص آن خرید از شرکت هایی است که فروش بالایی دارند و رنگ آنقدر نمی ماند تا فاسد شود .