بلاگ

بلاگ - 5.0 out of 5 based on 1 review

دستگاه بنر اختصاصی چیست؟دستگاه بنر

همانطور که در مقالات قبلی برایتان توضیح دادیم بنر مزایای فراوانی دارد بعضی از مشاغل هستند که به دلیل تبلیغات بالایی دارند مجبور به خرید دستگاه بنر اختصاصی هستند و به این کار به عنوان حرفه نگاه نمی کنند و قصد آنها فقط استفاده به صورت اختصاصی می باشد.شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه نفعی دراین کار می باشد که یک شرکت یا مجموعه با تقبل هزینه چند ده میلیونی سعی به خرید دستگاه چاپ بنر می کنند ولی این کار در صورتی می باشد که در مقابل ار این دستگاه درآمدی کسب نمی کنند.ما برای شما در اینجا توضیح خواهیم داد.
مزایای دستگاه بنر اختصاصی:
1- بنر اختصاصی باعث می شود که شما هزینه هایی که به عنوان رفت و آمد و حمل و نقل می باشد را به حداقل برسانید زیرا با وجود یک دستگاه در محل کار خودتان دیگر احتیاجی به طی مسافت برای سفارش کار و یا دریافت کار چاپی خود نمی باشید و اگر یک مجموعه احتیاج به چاپ بنر برای مرکز خود به تعداد زیاد باشند هزینه های ایاب و ذهاب هزینه ی چشمگیری خواهد شد.
2-خرید دستگاه بنر اختصاصی باعث می شود شما از لحاظ اقتصادی صرفه جویی داشته باشید این بدان معنی می باشد که اگر شما به عنوان مشتری به یم مرکز چاپ بنر بروید حتما مبلغ سفارشی که می دهید خیلی بیشتر از زمانی می باشد که شما خود صاحب دستگاه باشید و مواد خام را خودتان تهیه کرده باشید چون در اینجا احتیاجی به پرداخت سود نخواهید داشت.
3-شما با تهیه کردن دستگاه بنر اختصاصی سرعت عمل کار و مجموعه ی خود را چندین برابر می کنید زیرا در این زمان احتیاجی به اختصاص دادن وقت خود برای رفتن و سفارش دادن و در مقابل بعد از گذشت ی زمان حداقل یک روزه برای تحویل سفارشتان نخواهید داشت زیرا هر زمان احساس کردی که باید کاتان چاپ شود به راحتی می توانید بعد از طراحی از کارتان خروجی بگیرید.
4- یکی از مهمترین مزایایی که خرید دستگاه بنر اختصاصی دارد این است که کیفیت کارتان بسیار بالاتر می رود و دلیل آن این است که اگر قرار باشد شما کار را برای خودتان چاپ کنید حتما از مواد اولیه ای مانند بنر خام و جوهر دستگاه بنری استفاده خواهید کرد که دارای کیفیت بالای می باشد و سرویس کردن دستگاه نیز که یکی از عوامل مهم برای کیفیت چاپ می باشد دست خودتان است.
در مقالات بعدی در مورد دیگر مزایای دستگاه بنر اختصاصی برای شما توضیحات کامل خواهیم داد.
با ما همراه باشید......

تاریخچه ی چاپ پارچه:چاپ پارچه

ابتدایی ترین نمونه ی چاپ پارچه چاپ باتیک می باشد.چاپ باتیک ترکیبی ازبرگ درخت مو، سود سوز آور و خاک رس است که از ترکیب آنها، ماده ای چسبناک تشکیل می شود.این مدل از چاپ پارچه ابتدا در چین سپس در اندونزی و سپس در جاهای دیگر گسترش پیدا کرد وهر کشوری با هر سنت مشخص  آن کشور تغییراتی را به وجود می آورد.این ماده ی چسبناک را به وسیله ی قلمو به گوشه هایی از پارچه می زدند سپس تمام پارچه را رنگرزی می کردند.این مواد چسبنده از رنگی شدن طرح های اصلی پارچه جلوگیری می کرد.قدیمی ترین نقش دیواره ها به 2100 سال قبل از میلاد مسیح می باشد.نمونه پارچه هایی که پیدا شده نیز مربوط به همین زمان و از سکا های مصر می باشد.
هنر چاپ پارچه و به روش ابتدایی ترین روش که چاپ باتیک بود از طریق جاده ابریشم آن هم از طریق تاجران آذربایجانی به تبریز وارد شد.در ایران موادی را مانند پیه گوسفند، موم عسل و سقز خام جایگزین برگ مو،سود سوز آور و خاک رس می کردند که نام بین المللی آن واکس باتیک می باشد ولی در آذربایجان آن را با نام روغن کلاقه ای می شناسنند و دلیل جالب آن این است که ابتدا چاپ روی پارچه هایی انجام می شد که زمینه ی آن مشکی بود از این رو طرح نهایی آن شبیه پر کلاغ می شد و به خاطر همین این اسم را روی آن گذاشتند.بعد از گذشت زمان رنگ قرمز به این مجموعه اضافه می شد که زمینه ی آن یا سورمه ای بود یا مشکی و طرح هایی که می زدند خال دار بودند.نوع دیگر چاپ پارچه چاپ قلمکار بود که این نوع چاپ روی پارچه های کتان و کرباس و .... انجام می شد.روش چاپ آن به این صورت بود که طرح های اصلی را به وسیله ی قالب هایی روی پارچه می زدند علت نامگذاری آن به قلمکار این بود که در ابتدا روش قلمکاری به این صورت بود که با قلمو نقشهایی روی پارچه می زدند و توسط یک سری مواد شیمیایی این رنگه را روی پارچه ثابت می کردند.این روش توسط مغول ها در اواسط قرن هفتم وارد ایران شد که از قدیمی ترین آثارها در مجموعه ی ژرم پشون نگهداری می شود و که البته مربوط به اصفهان نیز می باشد.

 

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان