امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بنر اختصاصی چیست؟(قسمت دوم)

در مقاله ی قبلی در مورد دستگاه چاپ بنر اختصاصی توضیحاتی دادیم که به چه دلیل خریداری می شود و چه مزایای دارد. در مورد مزایای خرید این دستگاه بصورت اختصاصی نیز توضیح دادیم که برای یک مجموعه چه منافعی دارد. در این مقاله می خواهیم در مورد دیگر مزایای خرید دستگاه بنر بصورت اختصاصی برایتان توضیح می دهیم.
5- از دیگر مزایای خرید دستگاه به صورت اختصاصی این است که مجموعه بسیار رشد و پیشرفت می کند به این دلیل که فراهم بودن تمام امکانات در محیط کار باعث می شود که وقت افراد هدر نرود و زمان برای پیشرفت مجموعه گذاشته شود و دیگر اینکه باعث ایجاد انگیزه و انرژی د رافرادی می شود که در آن مجموعه فعالیت دارند.
6- این کار باعث می شود که سرمایه مطلوب به مجموعه بازگردد به این دلیل که با صرفه جویی در تمام امور اقتصادی مربوطه تمام مخارجی که جلوی آنها گرفته شده است به سرمایه باز خواهد گشت و این برای پیشرفت یک مجموعه بسیار موثر است.
7- یکی از مهمترین مزایایی که خرید دستگاه بنر بصورت اختصاصی دارد این است که کارها به هیچ عنوان عقب نمی افتد زیرا وقتی دستگاه در اختیار کاربران باشد هر زمانی که تصمیم به چاپ گرفته شود اقدام به چاپ انجام می شود و این یعنی صرفه جویی در زمان و وقت که خود این موضوع نیز یکی دیگر از دلایلی است که باعث پیشرفت مجموعه خواهد شد.
8- یکی دیگر از مزایای خرید دستگاه چاپ بنر اختصاصی که خیلی مشهود است این است که رفت و آمدها بسیار کم می شود یعنی اگر بخواهیم راحت بگوییم این است که کنسل خواهد شد چون با وجود یک دستگاه چاپ در مجموعه دیگر دلیل خاصی برای خروج از مجموعه برای سفارش کار نمی باشد مگر برای خرید مواد اولیه ی مناسب برای دستگاه چاپ بنر.

بازرگانی پارسا

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 25 سال سابقه در زمینه ماشین آلات چاپ و اداری ( استوک ) در ایران با بزرگترین نمایشگاه دائمی دستگاه های چاپ استوک این امکان را به مشتریان گرامی میدهد تا بتوانند دستگاههای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و گارانتی و خدمات پس از فوروش در سراسر ایران تهیه کنند . تمامی ماشین های اداری و دستگاههای چاپ صفر تا صد اقلام را میتوانید در مجموعه بازرگانی پارسا تهیه فرمایید . تمامی اجناس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند و با قیمت غیر قابل مقایسه عرضه میشوند .اقلامی از قبیل : دستگاه چاپ بنر ، دستگاه چاپ سابلیمیشن ،دستگاه چاپ پارچه ، کپی ، ریسو ، پرس حرارتی ، کلند ، و ......

برای مشاوره و خرید دستگاه مورد نیاز خود میتوانید با شماه های شرکت تماس حاصل فرمایید و میتوانید همه روزه از نمایشگاه دائمی که بیش از 50 نمونه دستگاه چاپ را بصورت یکجا در یافت آباد تهران بصورت حضوری مشاهده کنید و از مشاوره های افراد متخصص بصورت رایگان بهرمند شوید 

 

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان