امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
رفع اشکالات دستگاه چاپ بنر
این مقاله ادامه ی مقاله های قبلی می باشد که اگر جزو کاربران عزیز ما بوده باشید به خوبی در جریان خواهید بود ما در چندین مقاله سعی کرده ایم که مشکلات رایجی که در دستگاه چاپ بنر و یا فلکس به وجود می آید را برای شما معرفی کنیم و برای شما راه کار و یا دلایل به وجود آمدن این اشکلات را بازگو کنیم تا بتوانید روند سریعتری در حل مشکل و به وجود آوردن سود بیشتر در کسب و کار فعلی خود داشته باشید.
8-کارنکردن دستگاه چاپ بنر بعد از اینکه دستگاه کاملا روشن شد:
هر زمان با این مشکل روبرو شدید باید بدانید که احتمال دارد مشکل از کابل نوری باشد و یا اینکه از برق ورودی.بهتر است این را بدانید که هر زمان دستگاه به این مشکل برخورد کرد مشکل از فیوزهایی است که در دستگاههای چاپ بنر و یا فلکس وجود دارد البته برخی از دستگاهها هستند که مجهز به کلید استارت می باشند در صورتی که دستگاه شما این قابلیت را داشت کلید استارت را چک کنید. در هر صورت اگر تمام این مسیرها را رفتید و باز مشکل بر قوت خود باقی بود بهتر است با کارشناسان مربوط به هر مجموعه ای که از آن دستگاه چاپ بنر و یا فلکس را خریداری کرده اید تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای حل مشکل شما به محلی که دستگاه در ان واقع شده است بیایند.بازرگانی پارسا این با کادری مجرب و با تجربه امکان این را برای شما فراهم می کند تا در هر جایی از کشور باشید در اسرع وقت با ارسال کارشناسان با تجربه و منصف اقدام به حل مشکل دستگاه شما کند.
9-کار نکردن دکمه ی پرچ دستگاه:
زمانی که شما با مشکل کار نکردن دکمه ی پرچ دستگاه چاپ بنر و یا فلکس مواجه شدید احتمال وجود 5 دلیل می باشد.اول اینکه پمپ هوا را چک کنید سپس سابتانک هوا و بعد از آن مگنت هوا چک شود اگر باز مشکل برطرف نشد اتصالاتی که در شلنگ هوا می باشد را چک کنید و اخرین مورد سابتانک مرکب می باشد که بهتر است چک شود تا ببینید هوا از آن خارج نشود.
در مقالات بعدی در مورد الباقی مشکلات وچگونگی اقدام به حل آن برای شما توضیحاتی خواهیم داد.
با ما باشید....
 

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان