امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رفع اشکال در دستگاه چاپ بنردر این مقاله می خواهیم در مورد الباقی مشکلات احتمالی به وجود آمده در دستگاه چاپ بنر و فلکس توضیحاتی بدهیم .برای اطلاع از مشکلات و چگونگی رفع مشکلات تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

10-درست مرکب پمپ نکردن پمپ دستگاه بنر و فلکس:
در زمان وقوع این مشکل اول کاری را که باید بکنید این است که چک کنید کریژ برد به دستگاه دستور می دهد.بعد از آن شناور سابتانک را باز کنید و با شستشو دادن کامل آن رنگ هایی که احتمالا در آن لخته شده است را از بین ببرید.مورد بعدی این است که از رسیدن برق به سر پمپ مرکب اطمینان حاصل کنید و در آخر از هوا گرفتگی پمپ مطمئن شوید که اگر این اتفاق افتاده بود آن را هواگیری کنید. 
11-ارور دادن موتور دستگاه و یا اینکه دستور نگرفتن موتور دستگاه:
اگر مشکل نرم افزاری نباشد بهتر است سرور دستگاه را چک کنید بعد از برق های ورودی به سرور و موتور را چک کنید.
12-درست عمل نکردن رول باز کن دستگاه:
چند چیز باعث به وجود آمدن این مشکل می شود اول اینکه امکان دارد چشم رول بازکن مشکل داشته باشد.بعد از ان امکان دارد مشکل از چرخدنده ها باشد و مورد بعدی امکان وجود مشکل در سیستمهای برقی دستگاه است.
13- روغن کاری بلبرینگ و ریل دستگاه:
در این مورد باید برای شما بگوییم که بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است تمام دستگاههای مکانیکی احتیاج به رسیدگی و نظافت و روغن کاری دارند زیرا این عمل یعنی روغن کاری کردن این قطعات باعث طول عمر بالای دستگاه می شود و بروز اشکالات در آنها بسیار پایین می آید در ضمن شما وقتی ریل و بلبرینگ های دستگاه چاپ بنر و فلکس را روغن کاری می کنید باعث حرکت نرم کریژ برد روی ریل اصلی می شود که همین امر باعث کیفیت بالای چاپ خواهد شد.
در انتهای این مقاله باید بگوییم که در تمام این مشکلات امکان دارد که رفع آن توسط خود شما سخت باشد و یا بعد از اقدام شما مشکل همچنان برقوت خود باقی بماند پس بهتر است در این زمان با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید و برای رفع مشکل دستگاه اقدام کنید.

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان