امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرکب دستگاه بنر و محیط زیستمرکب دستگاه بنر

همانطور که می دانید امروزه اهمیت بسیاری به محیط زیست و سلامت آن داده می شود و یکی از اصنافی که در موضوع تاثیر بسیاری دارد چاپ خانه ها می باشند و یکی از مواردی که چاپخانه ها موظفند برای قدم گذاشتن در حفظ و نگهداری محیط زیست انجام دهند استفاده از جوهر مرغوب می باشد.بهتر است بدانید که عوامل مهم در انتخاب یک مرکب مرغوب 4 مورد می باشد: اول اینکه باید جوهر از موادی تشکیل شده باشد که قابلیت تجدید پذیری را داشته باشد موادی از قبیل سویا، کرچک، رزین و برزک می باشد. دومین موضوع این است که تا جایی که امکان آن وجود دارد هرچه کمتر از مواد الی در ترکیبات جوهر استفاده شده باشد. موضوع سوم که بسیار از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد استفاده نکردن از مواد سمی در ترکیبات جوهر دستگاه چاپ می باشد و موضوع آخر این است که امکان تجزیه طبیعی وجود داشته باشد و مرکب از آن جلوگیری نکند.
در زمانهای دور برای ساختن مرکب از روغن حیوانات و گیاهان مانند روغن ماهی، روغن تالو و....برای ساخت مرکب استفاده می شد و اگر در دنیای امروز نیز از همین روند برای ساخت مرکب استفاده شود تاثیر چشمگیری در حفظ و نگهداری محیط زیست خواهد داشت چراکه تمام این مواد به دلیل طبیعی بودنشان به راحتی در طبیعت تجزیه داشته و به همان طبیعت برمی گردند و بسیار از مواد نفتی موجود در مرکب های ساخته شده سالم تر می باشند.
دلیل اینکه گفته می شود بهتر است از مواد الی کمتری در ساخت مرکب استفاده شود نیز همین است چون مواد الی نیز از همان مواد نفتی تشکیل شده است که در سلامت محیط نیست تاثیر جالبی نخواهد داشت.
در مرکب های ورقی و کلدست رول مقدار استفاده مواد الی بالا می باشد ولی در مرکب های با حرارت خشک می شود درصد استفاده از مواد آلی کمتر خواهد بود همینطور در مرکب های هیست ست رول 40 درصد بیشتر است مرکب های فلکسو هم جزو مرکب هایی هستند که استفاده از مواد الی در آن بالا است 

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان