امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
چاپ فلت بد یا یووی را بشناسیم:دستگاه فلت بد
بسیاری افراد در صنعت چاپ و تبلیغات در حال فعالیت و کسب در آمد در این رشته ی کاری می باشند ولی جالب است بدانید چاپ و تبلیغات دارای شاخه های بسیار متنوعی می باشد که برای شناخت آنها لازم است که اطلاعات کافی کسب شود.در این مقاله ما قصد داریم در ارتباط با چاپ فلت فد و یا یووی برای شما مطالبی را در میان بگذاریم. چاپ فلت بد را میتوان گفت نوعی چاپ دیجیتال است که برای عملیات خشک کردن جوهر از اشعه ی فرابنفش استفاده می کند.البته اگر از جایی اصطلاح پختن جوهر را شنیده اید ما به شما می گوییم که منظور از این اصطلاح همان خشک شدن جوهر می باشد.
در هر زمان که هد دستگاه رنگ را روی سطح انتخابی شما می پاشد عملیات پخت جوهر و یا همان خشک شدن جوهر توسط اشعه ماوراء بنفش صورت می گیرد و خوب است بدانید که این عملیات بلافاصله انجام می شود و همین بلافاصله بودن است که باعث می شود سطح چاپ یک مقدار برجسته تر باشد.
متریالهای قابل چاپ: 
متریال هایی که شما می توانید برای این نمونه از چاپ انتخاب کنید  عبارتند از مولتی استایل - فلکسی - کاغد و مقوا - فلز و شیشه - شاسی - پارچه سنگ و کاشی و .... می باشد.به دلیل در ارتباط نبودن هد دستگاه با سطح انتخابی شما میتوان از هر متریالی برای چاپ بیووی استفاده کنید.البته این در صورتی است که شما تمام قوانین را در مورد سایز و ارتفاع در نظر گرفته باشید.
چاپ فلت بد از چه مزایایی برخوردار است؟
چاپ فلت بد دارای مزایای فراوانی است که ما آن ها را برای شما نام می بریم.1:چاپ با سرعت بالا  2- چاپ به صورت برجسته   3- چاپ با ماندگاری بالا 4- حل مشکل تک صفحه ای    5- غلظت بالا   6- ثبات رنگ
در مقاله بعد در مورد تمام موارد بالا توضیحاتی خواهیم داد.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان