امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
دستگاه بنرآشنایی و کاربرد دستگاه بنر:
در مقالات گذشته در مورد دستگاه بنر توضیحات فراوانی داده ایم اما در این مقاله می خواهیم تمام مطالب گذشته را یک دوره ی کوتاه بکنیم و شاید کاربرانی که به تازگی به قصد شروع در این فعالیت، رجوع به سایته ای متفاوت می کنند بتوانند با مراجعه به این مقاله تعدادی از سوالات خود را پاسخ بگیرند.
همانطور که می دانید از بنر به عنوان تبلیغ کالاهای متفاوت و برندها استفاده می شود که به دلیل داشتن جوهر و کاغذهای متفاوتی که دارند می توان در خیابان ها، معابر و فضاهای باز آنها را نصب کرد.یکی دیگر از موارد می توان با استفاده از دستگاه چاپ بنر آن را چاپ کرد فلکسی می باشد تفاوت بین این دو یعنی فلکس و بنر در این است که فلکس از ورقه ای شفاف تشکیل شده که نور را از خود عبور می دهد و این موضوع زیبایی خاصی به آن می دهد .
تفاوت دیگری که این دو باهم دارند استفاده از میزان جوهر می باشد در فلکسی نسبت به بنر از جوهر بیشتری استفاده می شود و پررنگ نتر از بنر می باشد تا زمانی که نور مهتابی یا هر چیز دیگری پشت آن قرار می گیرد کیفیت تصویر را بالاتر و واضح تر می کند.
انواع بنر:
جالب است بدانید بنر خود به دو دسته تقسیم می شود.
1- بنر های پشت چسبدار
2- بنرهای ساده و بی چسب
همانطور که از نامش پیداست بنرهای پشت چسبدار به دلیل قابلیت چسبدار بودنش به هر جایی امکان چسبیدنش هست و به راحتی نصب می شود ولی بنر های بدون چسب همانطور که مشخص است عاری از این قابلیت می باشند و برای نصب آنها لازم است که حتما اطراف آن به اصطلاح پانچ شود و یا سوراخی ایجاد شود که بتوان با طناب آن را به مکان مورد نظر وصل کرد.
 

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان