امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
ماشین چاپ کلندر چیست:
دستگاه کلندر دستگاهی است که می توان با آن روی پارچه چاپ زد البته پارچه هایی که به صورت طاقه می باشند و این کار توسط حرارت با دمای بالا صورت می پذیرد.با حرکت یک غلطک روی سطح انتخابی و حرارت بالا عملیاتی به نام تصعید (یعنی تبدیل مستقیم جامد به گاز) صورت می پدیرد که به دنبال آن چاپ روی سطح شما انجام می شود.این دستگاه طوری برنامه ریزی و طراحی شده است که توسط ان شما می توانید روی طاقه های پارچه و کاغره ای بزرگ به راحتی چاپ بزنید.
ویژگی های دستگاه کلندر:
این دستگاه دارای 2 ویژگی منحصر به فرد می باشد و آن دو از این قرار است:
1: در حال حاضر به دلیل استقبال بالا در صنعت چاپ پارچه دستگاه هایی که قابلیت چاپ پارچه و لباس در اندازه های بزرگ و کوچه را دارند بسیار پر فروش می باشد.دستگاه کلندر نیز از این مورد مستثنا نیست و جزو دستگاههایی است کع در یک مجموعه می تواند به تنهایی خود نمایی کند و درجه ی آن مجموعه را به طور چشمگیری بالا ببردو نکته ی بسیار قابل توجه در این دستگاه این است که با وجود سیستم پیشرفته و تکنولوژی بسیار بالای آن احتیاج به دانش بالایی ندارد و یک کاربر به طور خیلی ساده می تواند با ان مشغول فعالیت باشد.
2-این دستگاه دارای چاپ بسیار با کیفیت و یکدستی می باشد و دلیل آن وجود یک روغن در زمانی است که غلطک در حال گرم شدن می باشد و همین امر باعث نتیجه ی بسیار دلچسب بعد از چاپ می شود.
این دو مورد باعث شده که دستگاه کلندر نسبت به دلیل دستگاه های چاپ پارچه دارای مزیت بیشتری باشد و به همین دلیل تقاضا در این رابطه نیز بالاتر خواهد بود.در مورد اینکه چگونه این دستگاه را خریداری کنید در مقالات بعدی توضیحاتی خواهیم داد.دستگاه چاپ پارچه

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان