امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
کاربردهای دستگاه های مختلف چاپ سابلیمیشن:
دستگاه 3 بعدی چاپ سابلیمیشن:
همانطور که به خوبی واقف هستید این دستگاه جزو دستگاهها از دسته پرس حرارتی می باشد.این دستگاه قابلیت چاپ روی لیوان و متریال هایی دارد که دارای لبه می باشد مانند قاب گوشی.جنس متریالهایی ک به منظور چاپ از آن استفاده می کنید می تواند از شیشه، چوب، فلز، کرستال، سنگ و پلاستیک باشد ولی نمی توانید با آن روی پارچه چاپ بزنید.این  دستگاهها شباهت زیادی با دستگاههای 6 کاره و 8کاره دارد تفاوت این دستگاه با ان دستگاه ها در این است که از تکنولوژی وکیوم در ان استفاده می شود به همین خاطر است که می توان با آن روی متریالهای لبه دار نیز چاپ زد.
دستگاه های 8کاره، دستگاههایی هستند که دارای کلمپ می باشد.شاید در این جا این سوال برایتان به دلیل ندونستن معنی کلمپ پیش بیاید که ما در این جا جواب این سوالتان را می دهیم.کلمپ به معنی قطعات اضافه می باشد که آنها هرکدام جداگانه روی دستگاه نصب می شوند و با آنها می توان عملیات مختلف را روی متریال های متفاوت انجام داد.کارهایی که می توان با دستگاه 8 کاره انجام داد از این قرار است:چاپ روی کلاه، روی جا سوئیچی، تیشرت با جنس کتان و غیر کتان، قمقمه، فندک، جعبه سی دی و غیره که می توانید با مراجعه با دفترچه ی راهنما اطالاعات خود را کامل کنید.شما با دستگاه 8 کاره این قابلیت را در اختیار دارید که روی 2 سایز بشقاب چاپ بزنید.
شما با دستگاه سابلیمیشن 6 کاره این امکان برایتان فراهم می باشد که به جز چاپ روی بشقاب روی لیوان، کلاه و سطوحی که سطح صافی دارند چاپ بزند.
چیزی که در تمام این دستگاه ها یکسان می باشد کیفیت چاپ انهاست که بسیار بالا می باشد و شما می توانید یک خروجی بسیار مناسب و به دنبال آن رضایتمندی مشتری را داشته باشید.
با ما در تماس باشید
                  

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان