امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات خرید پلاتر های سابلیمیشن عرض کم ؟

 

دستگاه چاپ سابلیمیشن که در بازار رواج دارد و مورد استفاده قرار میگیرد از عرض های 160 شروع می شود تا نهایتا 320 این دستگاهها دارای بدنه چینی و قطعات ژاپنی و چینی هستند ولی در دستگاههای پلاتر سابلیمیشن عرض های کمتر بدنه دستگاه ژاپنی است که خب قطعا بسیار خوب است ولی مشکلاتی دارد که میخواهیم به آن بپردازیم و تفاوت های  آن را با دستگاه چینی بصورت مختصر بیان کنیم .

 

تفاوت دستگاه چاپ سابلیمیشن چینی با برند ژاپنی  

 

همانطور که میدانید در ایران تحریم وجود دارد و بخاطر قیمت دلار و ارزش پول کشورمان محصولات وارداتی عموما در 99 درصد از کشور چین میاد با اینکه قطعا نمیتوان به محصولات چینی اطمینان کرد ولی خب چاره ای هم نیست به عنوان مثال در دستگاه چاپ سابلیمیشن می ماکی که برند ژاپن است امکانات فوق العاده و درصد کیفیت بسیار بالایی که دارد در ایران با قیمت بالای 300 میلیون تومان میتوان خریداری کرد که در مقایسه با دستگاه چاپ سابلیشن چینی بسیار گران تر است در دستگاه چینی میتوانیم با 120 میلیون صاحب دستگاه شویم تفاوت قیمت این دو برند اولین گزینه برای نخریدن دستگاه پلاتر با برند ژاپن است .

 

دومین تفاوت که بسیار مهم تر از مورد اول است تامین قطعات در دستگاه برند ژاپنی است زیرا در تمامی محصولات ژاپن قطعات و لوازم مصرفی باید فابریک باشد چون در محصولات کشور ژاپن چیزی به اسم فیک و طرح نداریم همه قطعات و محصولات فابریک و اصل هستند که بنا به توضیحات بالا ما امکان وارد کردن لوازم فابریک را نداریم و اگر هم وارد کنیم بخاطر قیمت بسیار بالای آن بازار فروش را هم از دست می دهیم به همین دلیل اگر دستگاه پلاتر سابلی ما قطعاتی بخواهد بااید از چنس اصل ژاپن استفاده کنیم مانند مرکب های دستگاه که حدود 5 برابر قیمت مشابه مرکب چینی است .

 

سومین تفاوات و مشکل دستگاه ژاپنی خدمات پس از فروش و ساپورت دستگاه پس از فروش آن می باشد اگر بخواهم مثالی مشابه بزنم میتوانم به این موضوع اشاره کنم که شورلت اتومبیل امریکایی از نظر کیفیت حر اول را در بین بسیاری از ماشین های همتای خود میزند ولی در ایران اگر این ماشین را تهیه کنیم قطعا برای خدمات و تامین قطعات آن به مشکل بر میخوریم در دستگاه چاپ هم این موضوع بسیار اهمین دارد چون بلاخره دستگاه و ماشین چاپ هم نیاز به سرویس دارد و نیاز به تعویض قطعات دارد و چون دستگاه ژاپنی بسیار کم است تکنسین های مربوطه هم خیلی مانند دستگاه های چینی تسلط ندارند و نمی توانند خدمات مناسبی را ارائه دهند

 

 

نمایندگی و تاثیر ان در خرید دستگاه چاپ

 

برای خرید دستگاه چاپ سابلیمیشن و کلا دستگاه چاپ داشتن نماینده فعال در ایران هم بسیار مهم است چون مورد هایی داشتیم که دستگاهی وارد ایران شد و پس از 1 سال دیکه نه خدماتی داشت و نه تامین قطعاتی و بسیار از مشتریان حاضر بودن هزینه های بالایی انجام دهند ولی در نهایت مجبور به از بین بردن و قید دستگاه را زدن شدند  بنابراین نکته مهمی هست که ما اطمینان خاطر برای آینده دستگاه مان داشته باشیم .

 

قطعات چینی و معایب آن 

 

خب همانطور که بر هیچ کس پوشیده نیست اجناس چینی نمیتوانیم خیلی در ارتباط با کیفیت آن مثبت صحبت کنیم زیرا قطعاتی که ساخت کشور چین است و وارد کشور ما می شود قطعات نسبت به سایر قطعات با کشور های مختلف بسیار از لحاظ کیفیت پایین تر است و عمر مفید پایین تری دارد بطور کل کشور چین سیاست کاری که دارد مبنی بر قیمت پایین و عمر کوتاه قطعات و اجناسش هست که این موضوع بطور کل توجیحه اقتصادی ندارد ولی برای کشور هایی که تولید در آن ضعیف است و توانایی و مبادله با کشور های دیگه ندارند تنها گزینه واردات از چین است .اما در ارتباط با دستگاه پلاتر سابلیمیشن این موضوع فرق میکنه زیرا قطعاتی که چینی است و در این دستگاهها استفاده می شود طول عمر خوب و قابل قبولی دارند و از همه مهم تر اینست که هد روی دستگاهها که مهم ترین قطعه آن است ساخت کشور ژاپن است .

 

 

پروفایل سازی

 

در دستگاههای سابلیمیشن موردی وجود دارد که بعد از خرید نیاز هر خریداری است و آن موضوع پروفایل سازی است . پروفایل سازی تنظیم چاپ و رنگ با جوهر مخصوص است که متناسب برای برگرداندن روی پارچه باشد یعنی زمانی که پروفایل سازی انجام می گیرد توسط تکنسین با یک جوهر اگر سری بعد جوهر عوض شود باید دوباره پروفایل سازی انجام شود . پروفایل سازی امر مهمی در دستگاه پلاتر سابلیمیشن است زیرا درصد رنگ و میزان پاشش رنگ در کاغذ سابلیمیشن بسیار مهم است و چون تا زمانی که کاغذ روی پارچه برگردانده نشود نتیجه کار معلوم نمی شود باید تکنسین متخصص باشد تا بتواند با کمترین استفاده از رنگ و با بالاترین کیفیت در برگرداندن روی پارچه تنظیمات را انجام  دهد . 

 

 

 

 

بازرگانی پارسا

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 25 سال سابقه در زمینه ماشین آلات چاپ و اداری ( استوک ) در ایران با بزرگترین نمایشگاه دائمی دستگاه های چاپ استوک این امکان را به مشتریان گرامی میدهد تا بتوانند دستگاههای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و گارانتی و خدمات پس از فوروش در سراسر ایران تهیه کنند . تمامی ماشین های اداری و دستگاههای چاپ صفر تا صد اقلام را میتوانید در مجموعه بازرگانی پارسا تهیه فرمایید . تمامی اجناس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند و با قیمت غیر قابل مقایسه عرضه میشوند .اقلامی از قبیل : دستگاه چاپ بنر ، دستگاه چاپ سابلیمیشن ،دستگاه چاپ پارچه ، کپی ، ریسو ، پرس حرارتی ، کلند ، و ......

برای مشاوره و خرید دستگاه مورد نیاز خود میتوانید با شماه های شرکت تماس حاصل فرمایید و میتوانید همه روزه از نمایشگاه دائمی که بیش از 50 نمونه دستگاه چاپ را بصورت یکجا در یافت آباد تهران بصورت حضوری مشاهده کنید و از مشاوره های افراد متخصص بصورت رایگان بهرمند شوید 

 

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان